Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Najbliższe koncerty w Polsce

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, na pewno interesuje Cię, gdzie i kiedy odbędą się najbliższe koncerty w Polsce. W tym artykule przedstawimy Ci kilka najważniejszych imprez muzycznych, na których będzie można posłuchać ulubionych artystów.

Najbliższe koncerty w Polsce

Opener Festival

Jednym z największych i najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce jest Opener Festival, który odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2021 roku w Gdyni. Na scenach festiwalowych wystąpią tacy artyści jak: The Chemical Brothers, Placebo, Twenty One Pilots, Anderson.Paak, FKA Twigs i wielu innych. Bilety na festiwal można kupić na stronie internetowej organizatora.

Koncert Eda Sheerana

Jednym z najbardziej oczekiwanych koncertów w Polsce jest występ Eda Sheerana, który odbędzie się 4 sierpnia 2022 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Brytyjski artysta zaprezentuje swoje największe przeboje, w tym takie hity jak “Shape of You”, “Thinking Out Loud” czy “Photograph”. Bilety na koncert można kupić na stronie internetowej Live Nation.

Koncert Céline Dion

Kolejnym, wartym uwagi, koncertem będzie występ Céline Dion, który odbędzie się 24 lipca 2022 roku w TAURON Arenie Kraków. Kanadyjska wokalistka zaprezentuje swoje największe przeboje, w tym takie hity jak “My Heart Will Go On”, “The Power of Love” czy “Because You Loved Me”. Bilety na koncert można kupić na stronie internetowej Eventim.

Gdzie i kiedy można posłuchać ulubionych artystów?

Jeśli interesują Cię koncerty konkretnych artystów, warto regularnie sprawdzać ich strony internetowe lub profile na portalach społecznościowych. Często informacje o nadchodzących koncertach pojawiają się również na stronach internetowych organizatorów imprez muzycznych lub w serwisach zajmujących się sprzedażą biletów.

Warto również śledzić kalendarz imprez muzycznych w Polsce, który pojawia się na różnych portalach internetowych, takich jak np. Muno.pl czy Interia.pl. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami muzycznymi w Polsce.

Teraz już wiesz, gdzie i kiedy odbędą się najbliższe koncerty w Polsce. Niezależnie od tego, czy interesujesz się muzyką rockową, popową czy klasyczną, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Bądź na bieżąco z informacjami o nadchodzących koncertach i baw się dobrze na imprezach muzycznych!